Filozofia przedsiębiorstwa

SINUSVERTEILER jest wiodącym na świecie dostawcą usług i produktów dla ogrzewania i klimatyzacji. Naszą działalność opieramy na następujących zasadach:

Pełne zadowolenie klienta

Nasi klienci muszą mieć pewność, że ich zlecenia zostaną wykonane, ich problemy i pytania rozwiązane z wykorzystaniem naszej najlepszej wiedzy i z naszym pełnym zaangażowaniem. Wszystkie zapytania i problemy będą, we współpracy z klientem, opracowane i wdrożone. Ważna dla nas jest wysoka jakość naszych produktów, elastyczność w naszych działaniach i krótki czas reakcji, aby tym samym szybciej dostarczyć towar naszym klientom. Ta filozofia wyróżniła Sinusverteiler. 

Absolutny priorytet jakości

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Nie mogą stwarzać żadnych powodów do krytyki. Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz przyszłościowe planowanie zasobami ludzkimi stale umacnia nasze Know-how tak, aby sprostać polityce przedsiębiorstwa.

Chęć o odwaga w dążeniu do ciągłego doskonalenia

Do naszych zasad należy także ciągłe doskonalenie naszych produktów, płynności pracy oraz podwyższanie standardów ochrony środowiska. Odwaga do ciągłego doskonalenia jest cechą wszystkich pracowników firmy. Pozytywne doświadczenia, zaczerpnięte z innych przedsiębiorstw, na kursach, u klientów, dostawców lub w inny sposób, są omawiane i realizowane w naszej firmie. Na podstawie tego twierdzenia, jesteśmy zobowiązani do stałego podnoszenia jakości naszych produktów i usług, jak również skuteczności i elastyczności prowadzenia naszej działalności. 

Zmotywowani, wykwalifikowani i zorientowani na koszt pracownicy

Satysfakcja i motywacja są podstawą naszej firmy. Warunkiem koniecznym dla osiągnięcia wysokiej jakości i zadowolenia klienta są bezpieczne i przyjazne miejsca pracy. Poprzez ukierunkowane szkolenia, nasz wykwalifikowany personel staje się wiarygodnym partnerem klienta. Pasja i zaangażowanie naszych pracowników jest siłą Sinusverteiler. Każdy pracownik przyczynia się do sukcesu firmy. Dlatego też wspieramy każdego pracownika na jego stanowisku pracy. Wykwalifikowani pracownicy na bezpiecznych i zdrowych miejscach pracy są warunkiem wysokiego poziomu motywacji.

Znajomość i stosowanie tej filozofii jest osobistym prawem i obowiązkiem każdego pracownika Sinusverteiler

Der direkte Draht

Sie haben Fragen oder Anregungen?

Wir beraten Sie gerne und beantworten Ihnen alle Fragen rund um unser Sortiment.

Schreiben Sie uns einfach oder rufen Sie uns an unter der Nummer 00492557 / 93 93-0 .

Telefonisch erreichen Sie uns
montags bis donnerstags von 07.30 Uhr bis 16.30 Uhr
und freitags von 07.30 Uhr bis 12.45 Uhr